גלגלים לעגלות מכל הסוגים - גלגלי גומי לעגלות ועוד

 
 
גלגלים לעגלות רק באיכות של ניסנהויז! חברת ניסנהויז תעשיות בע"מ מייצרת ומייבאת מגוון גלגלים לעגלות, גלגלים לריהוט וגלגלים לתעשייה. כל הגלגלים המשווקים ומיוצרים על ידינו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, והינם בעלי תו תקן בטיחותי מחמיר.

כדי להתאים את מוצרינו לכל צורך ודרישה של הלקוח, אנו מציעים מבחר רחב של גלגלים ממתכת ומגומי בכל הצבעים, מניילון מפלסטיק ומפוליאוריתן, למוצרים בעלי עומסים שונים ולמטרות מגוונות. נשמח לעמוד לרשותכם כדי להתאים לכם את פתרונות הגלגלים הטובים ביותר לצרכים ולדרישות שלכם.
 

גלגלים לעגלות בחולון - ניסנהוייז תעשיות

 

קטלוג גלגלי גומי לעגלות ועוד

 
 
 
 
להצעת מחיר התקשרו 072-3257980 או צרו קשר דרך האתר
 
 
להצעת מחיר התקשרו 072-3257980 או צרו קשר דרך האתר
 
 
להצעת מחיר התקשרו 072-3257980 או צרו קשר דרך האתר
 
 
להצעת מחיר התקשרו 072-3257980 או צרו קשר דרך האתר
 

כיצד מתאימים גלגלים לעגלות משא ולסוגי עגלות שונים?

 
 
הגלגל הוא כלי עזר שמסייע לשנע. הוא ממיר תנועה סיבובית לתנועה ישרה רציפה, כאשר הוא נעזר בציר פשוט. הגלגלים מצויים בטבע ומוזכרים לאורך ההיסטוריה, כך שכיום ניתן למצוא אינספור סוגי עגלות שנעזרות בגלגלים. יש עגלות בתחום הרפואה, בתחום התעשייה והשינוע. יש עגלות לתינוקות, עגלות משא, עגלות מחשב וכדומה, כאשר לצד ההבדלים שנוגעים למהות וליעד, כך גם קיימים הבדלים בין סוגי הגלגלים לעגלות.
אין לטעות שבחירת גלגל לעגלה היא משימה פשוטה, וזאת כי לצד העובדה שקיימים מגוון סוגי עגלות, גם קיימים אינספור סוגים של גלגלים לעגלה. עוד בשלב הייצור יש להבין את סך הנתונים שנוגעים לצורך, לגודל, לתנאים ולמטרה, וזאת כדי שההתאמה תהיה מלאה.
 
גלגלים לעגלות קניות
 

כיצד נבחר בגלגל העגלה המתאים לנו?

 
באלו גורמים אם כן נכון להתחשב כאשר עומדים להתאים בין עגלה ייעודית לבין סוג הגלגל האידאלי? עברו על הרשימה:

  • משקל - מהותי להתחשב בעומס המרבי ובמרכז הכובד. לרוב עומס רב מצריך גלגלים לעגלות בעלי קוטר גדול, פרמטר שבין היתר מאפשר תעבורה נוחה במסלול שכולל מכשולים.

  • סאונד - יש סביבות שמצריכות שמירה על שקט, ועל כן הגלגלים צרכים להימנע מייצור רעש.

  • אופי התנועה - יש גלגלים לעגלות שנעים ישר, יש שנעים בתנועת סיבובית ויש שכוללים נעילה מרכזית שמאפשרת ליהנות משתי האופציות.

  • טמפרטורה - יש עגלות שמיועדות להימצא בסביבה בעלת טמפרטורה קיצונות, ולהן הכרחי להתאים גלגלים עמידים.
 
סוגים שונים של גלגלים לעגלות
 
  • שמירה על הריצוף - חשוב לשים לב שהגלגלים של העגלות לא פוגמים במשטח - לא משאירים סימנים ולא שורטים.

  • סוג החיבור - בין היתר חשוב לבחון כיצד הגלגל מתחבר לעגלה. ייתכן שהחיבור יצריך הברגה, או פשוט פלטה שטוחה.

  • עמידות בפני חומרים - יש עגלות שמיועדות לבוא במגע עם חומרים מאתגרים, קרי שמן, כימיקלים וכדומה, ולהן רצוי להתאים גלגלים לעגלות שעשויים מחומרים עמידים, קרי פוליאוריטן, גומי כחול ופלדה. כמו כן, תמיד ראוי לבחון האם קיימים תנאים מיוחדים, למשל סביבה שמוליכה חשמל סטטי, שעשויה להוביל לקורוזיה, שהיא ממגנטת וכדומה, כך שהגלגלים שייבחרו יענו על הצורך, למשל יהיו אנטי סטטיים.

  • התאמה בין משטח לחומריות הגלגל - מאוד משנה האם מדובר בעגלה שסביבת העבודה שלה חלקה, בעלת מהמורות, או כזו שמכילה שבבי פסולת. בהתאם למצע נבחר האם עדיפים גלגלי ניילון, גלגלי גומי וכדומה.
 
לקבלת ייעוץ מקצועי לבחירה נכונה של גלגלים לעגלות שלכם
חייגו עכשיו 072-3257980
או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.