גלגלים לרהיטים זה ניסנהויז

 

גלגלים לרהיטים איכותיים

 
ניסנהויז תעשיות מייצרת גלגלים לרהיטים במגוון סוגים, תוך שימת דגש על איכות החומר ועל עמידותו לאורך זמן.
אנו מייצרים גלגלים לרהיטים קלים וגלגלגים לרהיטים כבדים, עוסקים בפרזול גלגלים וכן גלגלים מגומי. פירוט מלא תוכלו למצוא מטה.

לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי בתחום חייגו עכשיו - אנו לשירותכם
 
072-3257980
 
 
גלגלים לרהיטים מפלסטיק
 
 
 
גלגלים לרהיטים ממתכת
 
 
 
 

גלגלים לריהוט - אז מה אנחנו מציעים לכם?

 
ניסנהויז תעשיות מתמחה בייצור ובשיווק של גלגלי גומי שונים, ביניהם:
 
 
  • גלגלי ספה
  • גלגלי בורג ומעצור
  • גלגלי מעצור
 
 
 
  • גלגלי כנפיים
  • גלגלים קבועים
  • ועוד
 
 
 
 
כל המוצרים מיוצרים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, עומדים בכל דרישות התקן מבחינת איכות ובטיחות ומבטיחים עמידות לאורך זמן.
 
 

בחירה נכונה של גלגלים לרהיטים

 
כאשר מייצרים רהיט ורוצים להתאים לו גלגלים, חשוב לזכור, כי המשקל שיכולים ארבעה גלגלים לשאת הינו פי שלושה מהמשקל שגלגל אחד יכול לשאת, ולא פי ארבעה. לכן, אם גלגל אחד יכול לשאת משקל של 50 ק"ג, הרי שארבעה כאלה יוכלו לשאת רהיט במשקל של 150 ק"ג ולא של 200 ק"ג.בנוסף למשקל הרהיט, חשוב לבחור את הגלגלים גם על פי החומרים מהם הם עשויים.
 

החומרים העיקריים מהם מייצרים גלגלים לריהוט הינם:

 
  • אוקלון – מיועדים לנשיאת משקלים כבדים במיוחד ומתאימים לרהיטים שלא צריך להזיז לעתים קרובות.משמשים לגלגלים לרהיטים כבדים.

  • פוליאוריטן – רכים במקצת ומתאימים יותר לרהיטים קלים אשר מנוידים על גבי משטח חלק לגמרי.
 
גלגלים לרהיטים | גלגלים לריהוט
 

גלגלים לרהיטים - יותר ממה שחשבתם

 
תכנון וייצור של רהיטים מחייב חשיבה פונקציונלית לצד אמירה עיצובית. פרטי ריהוט שונים נועדו לספק מענה של נוחות, כאשר בבחירה של ריהוט יש לתת את הדעת לא רק על המראה הכללי של הפריט והשתלבותו בחלל, כי אם גם על נוחות השימוש בו, העמידות והתאמתו לצרכי הבית או המשרד.

גלגלים לרהיטים הם חלק ממה שהופך רהיט לפונקציונלי ונוח לשימוש, לנייד עלפי צורך, ומאפשרים הזזה של רהיטים כבדים לצרכי ניקיון וצרכים נוספים.
 

פרמטרים לבחירת גלגלים לרהיטים

 
 
משקל הרהיט - סלון מאסיבי מעץ מלא יזדקק למערכת של גלגלים לרהיטים רחבה יותר ולגלגלים עמידים במיוחד, על מנת לשאת את משקלו, בדומה לספריית מדפים המיועדת לשאת ספרים כבדי משקל. זאת בשונה מכוננית דקורטיבית קלה המיועדת לפרטי נוי או ארונית שירות קטנה. אצלנו בניסנהויז תוכלו למצוא גם גלגלים לרהיטים כבדים.


שימוש מיועד - בתכנון והתייחסות לעומס אשר יוטל על הגלגלים חשוב לקחת בחשבון את הייעוד של הרהיט, שכן סלון או כיסא משרדי אינם נושאים את משקלם בלבד, אלא גם את משקל המשתמשים היושבים עליהם, לעתים לזמן ממושך, בשונה ממזנון או פריט אחסון. חשוב להתאים גלגלים לרהיטים כבדים ולהבטיח שאלה לא יישברו ו/או יקרסו בזמן קצר.
 
 
גלגלים לרהיטים - כיסא על פרקט
 

גודל הגלגל - גודל הגלגל ישפיע על התנועה והשימוש, אולם גם על העיצוב. גלגלים רחבים וגבוהים יותר עשויים לפגום בנראות ובעיצוב של רהיט דקורטיבי, אולם גלגל קטן יותר עשוי לשקוע, להישבר ולא לספק את התמורה הנדרשת. במקרים מסוימים עדיף לחלק את העומס באמצעות התקנת כמות גדולה יותר של גלגלים, על פני בחירה בגלגלים מאסיביים.


מעצור - ישנם גלגלים לרהיטים אשר מגיעים עם מעצור, ומספקים תנאי בטיחות ונוחות. גלגלים עם מעצור ניתן לנעול ולפתוח על פי צורך, ולמנוע תזוזה מיותרת של הרהיט.
 
גלגלים לריהוט עם מעצור
 
ניסנהויז תעשיות בע"מ מספקים מגוון רחב של סוגי גלגלים לרהיטים, גלגלים לעגלות וגלגלים לתעשייה, באיכות בלתי מתפשרת, תוך שימוש בחומרי גלם שונים באיכות גבוהה ויצירת התאמה לכל רהיט ולכל צורך. כל הגלגלים ומוצרי הפרזול המיוצרים על החברה עומדים בתקנים מחמירים בתחום האיכות והבטיחות, לעמידות ארוכת שנים ולשביעות רצון לקוחות החברה.
 
לקבלת ייעוץ מקצועי לבחירה נכונה של גלגלים לריהוט שלכם
חייגו עכשיו 072-3257980
או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.