גלגלי גומי

 
אחד הגלגלים הנפוצים ביותר בימינו הוא גלגל גומי. אמנם בבית נמצא גלגלי פלסטיק בשפע וגם גלגלי אלומיניום יכול להיות נהדרים, אך לגלגל הגומי יש כמה יתרונות שמבליטים אותו מעל האחרים. אנו במסגריית ניסנהויז בע"מ נותנים שירות עבור גלגלים נוספים, אך במאמר זה נדגיש את השימושים בגלגל הגומי ואת יתרונותיו.
 

גלגל גומי עמיד לאורך שנים

 
 

כשאנו קונים מוצר כלשהו אנו רוצים שהוא יחזיק מעמד לאורך שנים רבות. ככל שהוא מחזיק מעמד לשנים רבות יותר אנו מבינים שהקנייה שביצענו הייתה קנייה כדאית. כשמדובר על גלגלים לכל שימוש שהוא, בין אם גלגלים לתעשייה למכונות כבדות או גלגל שמיועד לרהיטים גדולים לבית, יש צורך בגלגל איכותי ביותר כי השחיקה שלו מוגברת. גם גלגלים שמיועדים לפריטים שלא זזים בצורה רבה במהלך פעילותם, מכונות סטטיות בתעשייה או רהיטים, ישחקו את הגלגלים בצורה משמעותית. אנו במסגריית ניסנהויז מספקים גלגלים איכותיים כבר שנים רבות ובכך אתם יכולים להיות בטוחים!

 
 
להזמנת גלגלי גומי חייגו עכשיו 03-5509665
 

גלגל מעוצב בכל צבע וגודל

 
עוד אחד מהיתרונות הגדולים של גלגל גומי ואולי גם הבולט שבהם הוא הגמישות שלו. לא רק שמדובר על חומר גמיש ועמיד במיוחד, שמתאים גם לתנאי שטח לא פשוטים, לאורך זמן ואף כנגד חומצות, מדובר על אחד החומרים שהכי קל לעבוד איתם. מהגומי ניתן ליצור תבניות רבות ככל העולה על הדעת ללא הגבלה, וכך ניתן לייצר גלגלים מותאמים אישית באופן מדויק בגודל ובמאפיינים. כמו כן, הגלגלים לא צריכים להיות נקודה לא מעוצבת וגלגל הגומי מציב אפשרויות צבעוניות במיוחד. ניתן לבחור גלגלים בכל קשת הצבעים והייצור שלהם יהיה פשוט ומהיר.
 
גלגל גומי
 

גלגלים שקטים ובטיחותיים

 
גלגל גומי הוא גלגל שקט מאוד. אמנם זה תלוי בעוד פרמטרים כמו למשל איכות הגלגל וכמובן המשטח שעליו הוא נוסע, אך למעשה אם הגלגל מתגלגל על משטח חלק, אפילו שיש עליו משקל רב הוא יהיה שקט במיוחד. לכן גלגלי גומי מתאימים מאוד לעגלות. אנו במסגריית ניסנהויז עומלים על הגלגלים הכי טובים שיש כך שאתם תוכלו ליהנות מהגלגלים הכי טובים ושקטים שיש. הגלגלים גם בטוחים מאוד כי הם לא מחליקים כמו גלגלים אחרים. גלגלי ממתכת ואפילו גלגלי מפלסטיק, שנחשב לחומר מחוספס, יכולים להחליק או להישבר. עם גלגל הגומי שלנו הדאגות האלו לא יהיו כלל חלק מעולמכם.
 
 

האיכות הטובה ביותר והתאמה מושלמת ללקוח ולצורך

 
 

לנו במסגריית ניסנהויז חשוב שתהיו מאושרים ועד היום הלקוחות שלנו יעידו על כך בפה מלא כי אנו מצליחים במשימה. גם אתם יכולים ליהנות מגלגל גומי עמיד וחזק לאורך שנים כאשר הגלגלים שלנו תמיד מגיעים בהתאמה מושלמת לפי צרכי הלקוח. אנו תחילה מבינים למה הגלגל אמור להיות מיועד וכמובן מה הדרישות הנוספות לגבי גודל, עיצוב וכמובן תקציב מצד הלקוח, ולאחר מכן אנו מספקים את הגלגל בהזמנה מהירה במיוחד. כמובן שהשירות תמיד ניתן עם חיוך ומלא בהסברים מפורטים כך שאתה לא צריך להיות בעל הבנה גדולה בתחום כדי לבחור גלגל מושלם, אלא רק לבחור במסגרייה המושלמת!