זוויות מתכת

 
מחפשים זוויות מתכת לתמיכה מושלמת?אתם בדיוק במקום הנכון.מסגריית ניסנהויז משווקת מגוון רחב של זוויות מתכת המיוצרות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
 
לפרטים נוספים ולהזמנות חייגו 03-5509665
 

זוויות מתכת לתמיכה מושלמת

 
 
כאשר עוסקים בעבודות בנייה שונות, החל מבניית פרגולה בחצר ועד להקמת קירות במבני מגורים או במבני תעשייה, נזקקים פעמים רבות לתומכים שמסוגלים לשאת משקלים כבדים. כך למשל, כשבונים פרגולה צריך מתקן שיאפשר את הישענות הגג על עמודי התמיכה, וכשבונים ריהוט לתינוקות, כמו מיטות או עריסות למחלקת יולדות, צריך לוודא שהמשטח ייתמך כראוי.

בכל המקרים הללו השימוש בזוויות מתכת בכלל ובזוויות ברזל בפרט, הוא הדרך המומלצת ביותר. מדובר במתקנים בעלי כושר נשיאה מעולה, המתאימים לנשיאת משקלים קלים וכבדים כאחד.
 
 
 
זוויות מתכת
 
 
 
 

איך בוחרים זוויות מתכת?

 
על מנת להבטיח ככל שניתן שהמשטח מחוזק לתומכים בצורה מיטבית ושלא תהיה סכנה שהוא ישתחרר וייפול, מומלץ לרכוש זוויות מתכת העונות על הפרמטרים הבאים:

  • מיוצרות על ידי מומחים בתחום – זוויות המיוצרות על ידי חברה ששמה הולך לפניה בתחום של ביצוע עבודות מסגרות ופרזול יהיו בדרך כלל כאלה העומדות בכל דרישות תקני הבטיחות והאיכות. לכן, כדאי אפילו לשלם קצת יותר, ולדעת שאתם רוכשים מתקנים שיוכלו לשאת את המשקל המיועד לאורך זמן ולא יהוו סכנה לסביבה.
  • מתאימות למשקל הרצוי – יש זוויות מתכת קטנות ויש זוויות יותר גדולות. כל זווית יכולה לשאת משקל מסוים בלבד. על מנת למנוע קריסה של הקונסטרוקציה, חשוב לרכוש מתקנים שיוכלו לעמוד בעומס של המשקל שהן אמורות לשאת.
  • מגיעות עם אחריות – חשוב מאוד לקבל אחריות מלאה על כל זווית שאתם רוכשים, בין אם מדובר בזוויות ברזל או בכאלה העשויות מכל מתכת אחרת. אחריות זו צריכה לאפשר לכם לקבל שירות מהחברה בכל מקרה של היתקלות בבעיה.
 
זויות חיזוק לפרגולהזויות חיזוק לפרגולה
זויות חיזוק לפרגולהזויות חיזוק לפרגולה
זוית חיזוק 6 ממזוית חיזוק 6 ממ
 

מסגריית פרזול ניסנהויז – כי אצלנו איכות היא כלל ברזל

 
במסגריית ניסנהויז תוכלו למצוא זוויות ברזל וזוויות ממתכות נוספות, כולן מיוצרות על פי דרישות התקן המחמירות של איכות ובטיחות ומגיעות אליכם עם אחריות. הצוות המקצועי שלנו ישמח לסייע לכם בבחירת הזוויות המתאימות לצורכיכם, ובבחירת מוצרי פרזול נוספים שנדרשים לביצוע הפרויקט שלכם.
 
לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר חייגו 072-3257980 או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.