זוויות מתכת לברזל

 
בבניית ויצירת מתקנים ורהיטים רבים, ישנה חשיבות עליונה ליציבות הקונסטרוקציה והתמיכה המלאה של החלקים הניצבים זה לזה. זוויות מתכת מסוגלות לספק זאת על הצד הטוב ביותר, שכן מדובר במוצרי פרזול ייחודיים שאמורים לשאת עומס רב ולחבר בין שני חלקים ניצבים בצורה מושלמת. במאמר שלפניכם נענה על השאלה: אילו זוויות ברזל לפרזול ניתן למצוא בשוק ומהם הדגשים בבחירתן? להלן כל המידע.
 

מהן זוויות מתכת?

 
זוויות המתכת נוצרו על מנת לעזור ביישום עקרונות רבים המאפיינים בנייה איכותית. בין היתר:
  • עבודה בניצב – מבנים מחזיקים מעמד יציבים וחזקים כאשר הם נבנים בניצב. משמעות הדבר היא כי כאשר מחברים בין שני חלקים שונים, יש לוודא כי הם מעוגנים זה לזה ב-90 מעלות ועל ידי כך העומס אינו גורם לקריסה.
  • עומס מקסימלי – אין לעבור את עומס המשקל המקסימלי שכן מצב זה עשוי לגרום בסופו של דבר לפגיעות ברכוש ובנפש.

למעשה, מלבד לצרכי בנייה (בניית קירות, פרגולות וכו') נוכל למצוא זוויות מתכת כמעט בכל מוצר שימושי שהוא כגון כיסאות, ארונות בגדים, מדפים, מיטות (בעיקר מיטות לילדים ותינוקות), שידות ועוד.
 

אילו סוגי זוויות מתכת לפרזול ניתן למצוא כיום בשוק?

 
ניתן למצוא מספר סוגי זוויות שנבדלות אלו מאלו במספר פרמטרים:
  • סוג המתכת - כל זווית מתכת יכולה להיות עשויה ממתכת שונה כגון פלדה מגולוונת, אבץ ואף זוויות ברזל. לא משנה באיזה סוג מתכת תבחרו, בכל מקרה תזכו בזווית חזקה במיוחד אשר יכולה לעמוד כנגד משקלים רבים.
  • ממדים - ישנן זוויות ברזל גדולות וישנן קטנות יותר. הגודל קובע את השימוש שכן יש הבדל בין זוויות ברזל שאמורות להחזיק מושב של כיסא לעומת זוויות שמחזיקות עמודים וקירות במבני תעשייה. הממדים כוללים גם את בדיקת עובי הזווית.
  • מספר אפשרויות ההברגה - כל סוג של זווית כולל בדרך כלל מספר אפשרויות להברגה, כאשר ניתן למצוא כאלו שכוללות מספר מועט ואחרות "מחוררות" יותר.
 

לא מוותרים על עיצוב ואסתטיקה ייחודית

 
גם את נושא הצורה יש לקחת בחשבון, מאחר שהזוויות השונות מהוות חלק בלתי נפרד מהמבנה או הפריט המסוים ולכן משפיעות רבות גם מבחינה עיצובית. בחלק מהמקרים מדובר באלמנטים נסתרים שאינם נראים כלפי חוץ אך במקרים אחרים, הזוויות משמשות כמוצר פרזול לכל דבר ועניין אשר משפיע על מראה התוצר הסופי. לאור זאת, זוויות מתכת לפרזול צריכות להיות מעוצבות להפליא ולהשתלב באופן הרמוני מבחינה עיצובית. לצרכים אלה חשוב לבחור מראש בזוויות איכותיות שאינן מחלידות, בצבע המתאים (כסוף, מוזהב וכו'), ובצורות אסתטיות עד כמה שניתן.
מסגריית ניסנהויז מציעה עבורכם מגוון רחב של פרזול זוויות מתכת עבור כל צורך שהוא.
 
צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 072-3257980 תקבלו מענה מקצועי ואמין מטעם מומחי החברה שלנו.