פרזול לרהיטים

 
אנו בניסנהויז תעשיות מספקים שירותי פרזול לרהיטים עבור המגזר העסקי והפרטי כבר כמעט מאה שנה! זאת תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ושירות. בין אם מדובר בגלגלים לשידות וארונות, מדפים או ווים וידיות, אנו נספק את המוצר המוגמר באיכות הגבוהה ביותר שרק ניתן, בדיוק על פי המפרט שנתקבל מהלקוחות שלנו.
 

שירות משלים שאי אפשר בלעדיו

 
מפעלים, נגרים, בתי מלאכה ואנשים פרטיים עוסקים בעיצוב וייצור של רהיטים מסוגים שונים כל העת. מכיוון שדגמים חדשים יוצאים לשוק לעיתים קרובות, הופך כל רהיט לפיסה ייחודית, שונה מרעותה. לעיתים תידרש עבודת התאמה של מוצרי ברזל שונים המהווים חלק מאותו שלם המהווה ספה או ארון.

על מנת להגיע לשלמות הרכיבים ולהתאמה מלאה, יש ליצור מפרט נוח ומדויק בהתאם אליו ניתן יהיה לייצר את החלק המבוקש במהירות וביעילות. במידה והינכם זקוקים לייעוץ בדבר החלק המתאים לכם, אל תהססו לפנות אלינו - אנו כבר נתאים לכם את החלק לו אתם זקוקים.
 
 
 
פרזול לרהיטים בהתאמה אישית
 
 
 
חלקי פרזול לרהיטים
 
 
 
פרזול לרהיטים
 
 
 
 

פרזול ידיות לרהיטים

 
ארונות, שידות ומגירות עשויים להיראות לעיתים קרובות מושלמים למראית עין, אך חסר בהם חלק אחד קטן ההופך את פיסת הריהוט לנוחה לשימוש. הכוונה כמובן לידיות, הנראות לנו כמובן מאליו אך הן למעשה תוספת הכרחית שיש לקחת בחשבון בייצור דלתות ארון או חזיתות מגירה.

לעיתים קרובות, עדיף יהיה לבחור בידיות מתכת, הן משום שהן נוחות לשימוש והן כיוון שיוסיפו טאצ' עיצובי לכל פריט. ידיות לרהיטים מגיעות בכל הגדלים, מכל סוגי המתכות ובכל סוגי הציפויים.
 

פרזול גלגלים לרהיטים

 
גלגלים לרהיטים מהווים אף הם חלק פרקטי ברהיט אך גם להם ישנו ערך עיצובי-אסתטי. חשוב לוודא שהגלגל עובד ויוצר מחומרים המעכבים את ההתבלות שלו על מנת שתקינות הגלגל תישמר לאורך זמן.

יש לוודא שהגלגל מיוצר באיכות גבוהה ובעיצוב התואם את המראה שנועד להקנות לרהיט. הוספת גלגל לרהיט הופכת אותו נוח לשימוש פי כמה, בתנאי כמובן שמדובר ברהיט ההולם את הצורך; שולחן סלון, עגלת שירות או אפילו שידת טלוויזיה הממוקמת בין שני חללים.
 

מספקים שירות בארץ ובחו"ל

 
אנו מספקים שירות בעיקר למגזר העסקי ולחברות ברחבי הארץ ומייצאים לחו"ל את מוצרי המתכת המעולים שלנו. עם זאת, גם לקוח פרטי ימצא אצלנו את מבוקשו בזכות יחס אישי ואדיב לכל אחד ואחת.

בזכות השירות המעולה שלנו והניסיון הרב שרכשנו, אנו מסוגלים לספק שירותי פרזול לרהיטים באיכות גבוהה במיוחד. אנו מבינים שעיקר העבודה היא ההקשבה ללקוח, עמידה במפרט כנדרש ולא פחות חשוב מכך, אי חריגה מלוחות הזמנים. כמובן שגם אלמנט המחיר משחק כאן תפקיד ולכן אנו מקפידים להתייחס לכל הצעת מחיר בכובד הראש הראוי לה.

פרזול לרהיטים הנעשה במקצועיות ובסבלנות יבטיח את ההשלמה הדרושה לכל רהיט, למרות שחלק ניכר מהלקוחות שלנו הינם בתי עסק, אנו תמיד שמחים להעניק שירות גם ללקוחות פרטיים - אז אל תהססו לפנות אלינו.
 
 
 
 
לניסנהויז תעשיות - כמעט 100 שנה של ניסיון ומוניטין!
מחפשים פרזול לרהיטים? צרו קשר איתנו ונשמח להתאים לכם פרזול ברמה גבוהה ואיכותית!
 
 
או
 
התקשרו עכשיו
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך